Cześć, nazywam się Marta

grafika-littledreams

jestem miłośniczką pięknych wnętrz i cudownych dekoracji, ale przede wszystkim uwielbiam poduchy i to w jaki sposób można przyozdobić nimi nasze domy. Na co dzień pomagam moim klientką w doborze idealnych poduch do ich wnętrz.


Prowadzę sklep internetowy z poszewkami na poduszki Little Dreams oraz prowadzę bloga pełnego wnętrzarskich i poduchowych inspiracji.

Zapraszam Cię do mojego świata.

littledreamsblog7

Prywatnie

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci i żoną cudownego Pana R,
który cierpliwie znosi moje wnętrzarskie i poduchowe metamorfozy naszych wnętrz,
a co najważniejsze pomaga w ich realizacji.

Powoli zarażam córkę moją pasją do pięknych wnętrz i dekoracji. Coraz częściej zdarza się już, że razem robimy sesje zdjęciowe, albo szykujemy nowe wzory poszewek lub poduch. Często dzieci są też dla mnie inspiracją. Dziecięcy świat poduszek dekoracyjnych jest niezwykle wielki, a pomysłów na wzory poduch jest bardzo dużo.

littledreamsblog1
littledreamsblog4
littledreamsblog6

Jak, to się zaczęło?

Moja przygoda z poduchami zaczęła się 12 lat temu, kiedy urodziła się moja córa Kasia.
 Zakochana we wnętrzarskich blogach, przeglądałam namiętnie internet i znalazłam niesamowitą poduchę z uroczym szydełkowym misiem, idealną dla mojej córeczki.
 Szybko chwyciłam szydełko, zasiadłam do maszyny i zabrałam się do pracy.
 Poszewka na podusię wyszła cudownie. Później była następna i następna i następna…, aż weście nasz dom zapełnił się poduchami.


Wtedy zrodził się w mojej głowie pomysł na Little Dreams – miejsce
gdzie powstają piękne poszewki dekoracyjne na poduchy.

I tak w pierwszej kolejności powstał blog Moje Little Dreams, który z czasem zmienił swoją nazwę na Little Dreams Blog oraz sklep Little Dreams, w którym teraz można dostać już ponad 100 różnych wzorów poszewek dekoracyjnych i kilkanaście poduszek dla dzieci. Jeśli potrzebujesz inspiracji lub porad w jaki sposób dobrać poduchy, jak je łączyć, 
z jakich materiałów, w jakich kolorach lub wzorach je wybierać,

to jesteś w dobrych rękach

littledreamsblog15
littledreamsblog16
Obserwuj na Instagramie